• اقساط بلند مدت تا 30 ماه
 • پیش پرداخت منعطف با توجه به بودجه ی شما
 • سند و پلاک هردو به نام خریدار
 • تحویل یک ساعته خودرو
خرید اقساطی خودرو سند به نام خریدار

سند به نام خریدار

در خرید اقساطی خودرو از مجموعه ی شمس خودرو سند به نام خریدار صادر میشود

تحویل یک روزه

با خرید خودرو از مجموعه ی شمس خودرو همزمان با دریافت چک ها و عقد قرارداد خودروی درخواستی شما تحویل میگردد

خرید اقساطی خودرو با اقساط منعطف

اقساط منعطف

گروه شمس خودرو شرایطی فراهم آورده تا خریداران محترم بتوانند با اقساط مختلف تا 30 ماه خرید اقساطی خودرو داشته باشند

خرید اقساطی خودرو با قرارداد شفاف

قرارداد شفاف

شمس خودرو مفتخر است اعلام کند شفاف ترین قرارداد را برای خریداران محترم تنظیم میکند تا هیچ مشکلی در فرآیند خرید پیش نیاید

طرح فروش اقساطی خودرو

بازار خودرو از بازارهای زنده و پویای کشور عزیزمان است که مملو از انواع خودروهای داخلی وخارجی می باشد. مجموعه شمس خودرو با رصد این بازار برای سهولت خرید هموطنان عزیز امکان خرید با بهترین شرایط به صورت فروش نقدی خودرو و فروش اقساطی خودرو را فراهم آورده است

خودروهایی که بصورت اقساطی توسط مجموعه شمس خودرو بفروش میرسند تحویل فوری هستند . با این روش فروش در مدت زمان  کوتاهی میتوانید خودروی مد نظر خود را تحویل بگیرید. یکی از دغدغه هایی که همواره خریداران خودرو به صورت اقساطی با آن مواجه هستند مدت دار بودن تحویل خودرو میباشد که مجموعه شمس خودرو برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تحویل آنی خودرو پس از طی مراحل اداری نموده است.

 • اقساط بلند مدت تا 30 ماه
 • پیش پرداخت منعطف با توجه به بودجه ی شما
 • سند و پلاک هردو به نام خریدار
 • تحویل یک ساعته خودرو
0 نفر مشاور خرید 0 خودرو تحویلی 0 % رضایت مشتری 0 خودرو در رهن فروشگاه

مراحل خرید از فروشگاه

خرید از مجموعه ی شمس خودرو بسیار ساده و جذاب است

شما در تمامی مراحل در کنار مشاوران فروش ما هستید که میتوانید با یک تماس از خدمات مشاوره فروش ما بهره مند شوید

خدمات گروه شمس خودرو

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی فرصت مناسبی است تا صاحب ماشین مورد علاقه‌تان شوید. برای اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودروهایی که توسط شمس خودرو ارائه می‌شود مانند فروش اقساطی فیدلیتی می‌توانید همه روزه در ساعات کاری با مرکز فروش این مجموعه تماس بگیرید.

شرایط فروش

شرایط خرید خودرو اقساطی

 • می‌توانید با کمترین سرمایه صاحب خودرو شوید

شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو این امکان را به شما می‌دهد که اگر به یک ماشین نیاز فوری دارید، منتظر نمانید تا تمام یا حتی بخشی از پول را تامین کنید.

می‌توانید با کمترین سرمایه به ویژه در شرایطی که فروشنده متعهد شود خودرو را به صورت فوری و آنی تحویل دهد، صاحب خودرو دلخواهتان شوید.

 • میتوانید پسانداز خود را در سایر امور اقتصادی هزینه کنید

خرج کردن مبلغ کلان به صورت نقدی برای خرید یک ماشین همیشه بهترین گزینه نیست، به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو فکر کنید، به خصوص اگر خانواده‌ای دارید که باید ماهانه مایحتاج آن‌ها را تامین کنید یا کسب و کاری دارید که باید همواره موجودی در حسابتان برای مخارج پیش‌بینی نشده باشد.

 • یک انتخاب مدرن و لوکس خواهید داشت

شاید اگر بنا باشد با خرید نقدی صاحب خودرویی مانند فیدلیتی شوید، با این سطح درآمدها هرگز این اتفاق نیفتد. اما مزایای طرح‌های اقساطی این است که فرصتی فراهم می‌کند تا بتوانید به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید و در طرح فروش اقساطی فیدلیتی و دیگر خودروهای مدرن و لوکس شرکت کنید.

 • به انضباط مالی میرسید

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروهای ایرانی یا وارداتی، حساب و کتاب زندگی شما را منظم می‌کند. به این ترتیب که مخارج اضافی ماهانه را حذف می‌کنید و با در نظر گرفتن مبلغ اقساط به یک انضباط مالی موثر در زندگی می‌رسید.

آخرین اخبار

آخرین اخبار مربوط به فروش اقساطی و طرح های ویژه ی فروش در نمایشگاه شمس خودرو

سوالی دارید ؟ نیاز به مشاوره هست ؟

با تماس با مشاوران ما میتوانید تمام سوالات خود را مبنی بر فروش بیان کرده و از کارشناسان ما موارد برطرف سازی مشکلات خود را جویا شوید.