تماس با ما

شمس خودرو در جدیدترین طرحی که به درخواست مشتریان پرتعداد خود در دستور کار قرار داده است، فروش اقساطی فیدلیتی با شرایط ویژه را در نظر گرفته که علاقمندان به این خودرو می‌توانند با کم‌ترین پیش‌پرداخت و شرایط عالی صاحب ماشین محبوب خود شوند.

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی فرصت مناسبی است تا صاحب ماشین مورد علاقه‌تان شوید.

برای اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودروهایی که توسط شمس خودرو ارائه می‌شود مانند فروش اقساطی فیدلیتی می‌توانید همه روزه در ساعات کاری با مرکز فروش این مجموعه تماس بگیرید.

خدمات ما

تحویل یک روزه خودرو

تحویل یک روزه خودرو

خودروی خود را همزمان با عقد قرارداد و انتقال چک تحویل بگیرید
خرید اقساطی خودرو با اقساط منعطف

اقساط منعطف

شما میتوانید با توجه به بودچه ی خود و شرایط بازپرداخت بهترین حالت ممکن اقساط خود را تعریف نموده و خودروی خود را سفارش دهید
مشاوره با کارشناسان

مشاوره با کارشناسان

در تمام مراحل خرید کارشناسان ما در کنار شما هستند تا تجربه ی بهترین خرید را داشته باشید

نظرات مشتریان

امین محمدزادهخریدار فیدلیتی

خرج کردن مبلغ کلان به صورت نقدی برای خرید یک ماشین همیشه بهترین گزینه نیست، به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو فکر کنید، به خصوص اگر خانواده‌ای دارید که باید ماهانه مایحتاج آن‌ها را تامین کنید یا کسب و کاری دارید که باید همواره موجودی در حسابتان برای مخارج پیش‌بینی نشده باشد.

علی رضاییخریدار پژو 206

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو به شرطی دلچسب و لذت‌بخش خواهد بود که بتوانید مجموعه‌ای را پیدا کنید که بالاترین خدمات و مزایا را برای شما در نظر بگیرد. پیشنهاد من به شما معامله با شمس خودرو است.

برای ارتباط با ما :

کافیست در ساعات اداری با شماره های زیر تماس حاصل نمایید یا با تکمیل فرم منتظر تماس کارشناسان ما باشید

شماره های تماس :

شماره ویژه : 02159805

 

 

آدرس مجموعه :

تهران – سعادت آباد – خیابان علامه جنوبی – خیابان 38 ام غربی جنب باشگاه استقلال