هنگامی که شما قصد خرید ماشین داشته باشید، دو گزینه  پیش رو دارید. یا برای آن پول نقد پرداخت کنید یا در طرح‌های فروش اقساطی خودرو شرکت کنید.

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که همواره از خرید اقساطی فراری هستند. احتمالا این ذهنیت به این علت به شما دست داده است که یا خاطره‌ای از بدعهدی برخی شرکت‌ها دارید، یا دوستان و نزدیکانتان سابقه یک معامله ناموفق با برخی مراکز لیزینگی غیر مجاز داشته‌اند.

خرید اقساطی خودرو مطمئن

در هر حال به نظر می‌رسد، اکنون وقت آن رسیده است که دیدگاهتان را نسبت به خرید اقساطی تغییر دهید، زیرا این شیوه دارای مزایایی است.

ابتدا اجازه دهید برخی از مزایا و معایب خرید خودرو با پول نقد را بررسی کنیم.

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش نقد و اقساط خودرو

مزایای خرید نقدی خودرو

از مزایای خرید نقدی خودرو که در برابر فروش اقساطی خودرو قرار دارد، این است که هیچ پرداخت هفتگی یا ماهانه‌ای ندارید و از همین جهت عاملی برای نگرانی وجود ندارد.

دیگر مزیت خرید نقدی این است که نیازی به پرداخت سود وجود ندارد. البته ناگفته نماند برخی مجموعه‌های صاحب‌نام در بازار خودرو طرح‌های برای فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، پارس خودرو، گروه بهمن و خلاصه تمامی خودروهای ایرانی و وارداتی دارند که آنقدر  قیمت‌ها واقعی است و از حباب‌های کذایی بازار به دور است، که گویی خرید نقدی بدون سود انجام داده‌اید. بنابراین انتخاب مرکز مورد معامله بسیار مهم است

.خرید اقساطی خودرو مطمعن

معایب خرید نقدی خودرو

یکی از مهم‌ترین دلایلی که مردم شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو را ترجیح می‌دهند، این است که هر چه خودرو گران‌تر باشد، باید مدت بیشتری پس‌انداز کنند و منتظر بمانند. اما پس‌انداز کردن هم در شرایطی منطقی است که قیمت‌ها ثابت بماند یا با یک شیب منطقی بالا برود. اتفاقی که عملا در اقتصاد کشور ما نمی‌افتد.

از طرفی حقوق و درآمد، در کشور ما آنقدر مکفی نیست که بتوان هم مایحتاج زندگی را تامین کرد و هم پس‌انداز داشت.

از دیگر معایب خرید نقدی خودرو نسبت به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو این است که پول کمتری برای سرمایه‌گذاری‌های دیگر و رویدادهای پیش‌بینی نشده خواهید داشت. یک نسخه پزشکی ناگهانی قطعا نیازمند بودجه است و اصلا منطقی نیست که همه سرمایه خود را صرف خرید خودرو کنید.

خرید مطمئن خودروی اقساطی

بسیاری از کارشناسان معتقدند، در شرایط اقتصادی جامعه ما حتی اگر به اندازه خرید یک خودرو مدرن مانند فیدلیتی پول نقد دارید، باز هم از طرح فروش اقساطی فیدلیتی استفاده کنید. با این کار، پول نقد خود را در جای دیگری سرمایه‌گذاری می‌کنید که ممکن است بازده بالاتری دریافت کنید.

خرید اقساطی خودرو مطمعن

مزایای خرید اقساطی خودرو

حال بیایید به برخی از مزایای خرید خودرو به شیوه اقساطی نگاهی بیندازیم:

 • میتوانید با کمترین سرمایه صاحب خودرو شوید

شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو این امکان را به شما می‌دهد که اگر به یک ماشین نیاز فوری دارید، منتظر نمانید تا تمام یا حتی بخشی از پول را تامین کنید.

خرید اقساطی خودرو مطمعن

می‌توانید با کمترین سرمایه به ویژه در شرایطی که فروشنده متعهد شود خودرو را به صورت فوری و آنی تحویل دهد، صاحب خودرو دلخواهتان شوید.

 • میتوانید پسانداز خود را در سایر امور اقتصادی هزینه کنید

خرج کردن مبلغ کلان به صورت نقدی برای خرید یک ماشین همیشه بهترین گزینه نیست، به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو فکر کنید، به خصوص اگر خانواده‌ای دارید که باید ماهانه مایحتاج آن‌ها را تامین کنید یا کسب و کاری دارید که باید همواره موجودی در حسابتان برای مخارج پیش‌بینی نشده باشد.

 • یک انتخاب مدرن و لوکس خواهید داشت

شاید اگر بنا باشد با خرید نقدی صاحب خودرویی مانند فیدلیتی شوید، با این سطح درآمدها هرگز این اتفاق نیفتد. اما مزایای طرح‌های اقساطی این است که فرصتی فراهم می‌کند تا بتوانید به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید و در طرح فروش اقساطی فیدلیتی و دیگر خودروهای مدرن و لوکس شرکت کنید.

 • به انضباط مالی میرسید

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروهای ایرانی یا وارداتی، حساب و کتاب زندگی شما را منظم می‌کند. به این ترتیب که مخارج اضافی ماهانه را حذف می‌کنید و با در نظر گرفتن مبلغ اقساط به یک انضباط مالی موثر در زندگی می‌رسید.

خرید اقساطی خودرو مطمعن

برای خرید اقساطی خودرو سراغ چه مجموعهای برویم؟

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو به شرطی دلچسب و لذت‌بخش خواهد بود که بتوانید مجموعه‌ای را پیدا کنید که بالاترین خدمات و مزایا را برای شما در نظر بگیرد. پیشنهاد ما به شما معامله با شمس خودرو است. مجموعه‌ای که سالهاست در بازار خودرو فعالیت می‌کند و بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان را از آن خود کرده است. در معامله با شمس خودرو می‌توانید از مزایای زیر استفاده کنید:

 • تحویل فوری و آنی خودرو
 • ارائه مشاوره صادقانه پیش از خرید
 • ارائه طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و تمامی خودروهای ایرانی و محبوب‌ترین خودروهای خارجی
 • فروش اقساطی خودرو با قیمت واقعی
 • ایجاد بستر خرید قسطی ماشین با کم‌ترین سرمایه
 • عمل به تمامی تعهدات مندرج در قرارداد
 • خرید اقساطی خودرو مطمعن

برای اطلاع از شرایط فروش ایران خودرو میتوانید

به سایت ایران خودرو مراجعه نمایید

شمس خودرو در جدیدترین طرحی که به درخواست مشتریان پرتعداد خود در دستور کار قرار داده است، فروش اقساطی فیدلیتی با شرایط ویژه را در نظر گرفته که علاقمندان به این خودرو می‌توانند با کم‌ترین پیش‌پرداخت و شرایط عالی صاحب ماشین محبوب خود شوند.

فیدلیتی

فیدلیتی در دو نوع ۵ نفره و ۷ نفره به بازار عرضه شده است که در کل یک ماشین جادار خانوادگی است. یعنی دقیقا همان چیزی که ایرانی‌ها عاشق آن هستند. یک خودرو که هم بتوان با آن سر کار رفت و بازگشت و هم آخر هفته‌های تفریحی خوبی را رقم بزند.

فروش نقد و اقساط خودرو

ضمنا فیدلیتی ارزان‌ترین خودرو ۷ نفره‌ای است که در بازار موجود است و با شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو می‌توانید آن را از آن خود کنید.

برای اطلاع از جدیدترین خودروهای گروه بهمن

به سایت گروه بهمن مراجعه نمایید

خرید اقساطی خودرو مطمعن

اما این تنها ویژگی جذاب فیدلیتی نیست. ماشینی را که شمس خودرو در طرح فروش اقساطی فیدلیتی عرضه کرده است، مجهز به یک سقف پانوراما دو تکه است و امکانات رفاهی مطلوبی دارد.

ضمنا از طراحی ظاهری و داخلی مدرن و لوکسی هم برخوردار است و امکانات فنی و ایمنی آن نیز مطلوب گزارش شده است.

کلام آخر

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو، سایپا و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی فرصت مناسبی است تا صاحب ماشین مورد علاقه‌تان شوید. برای اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودروهایی که توسط شمس خودرو ارائه می‌شود مانند فروش اقساطی فیدلیتی می‌توانید همه روزه در ساعات کاری با مرکز فروش این مجموعه تماس بگیرید.

خرید اقساطی خودرو مطمعن