فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو سال 1401

بازار خودرو از بازارهای زنده و پویای کشور عزیزمان است که مملو از انواع خودروهای داخلی وخارجی می باشد. مجموعه شمس خودرو با رصد این بازار برای سهولت خرید هموطنان عزیز امکان خرید با بهترین شرایط به صورت فروش نقدی خودرو و فروش اقساطی خودرو را فراهم آورده است .

با افزایش هزینه های جاری خودروسازان  نیز ناخواسته مجبور به افزایش قیمت خودرو می شوند از طرفی خودروهای وارداتی نیز به دلیل نواسانات قیمت ارز و تعرفه های گمرکی دارای قیمت بالاتری نسبت به خودروهای داخلی دارند. با توجه به این شرایط ٫ فروش اقساطی خودرو به نفع مصرف کننده نهایی و باعث سهولت در خرید خودرو می شود .

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو

برای اطلاع از فروش ویژه ی ایران خودرو به سایت رسمی مراجعه نمایید

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو سال 1401

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو سال 1401

فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهایی است که با بهره مندی از آن می توان خودروهای بروز تولید داخلی و خودروهای خارجی را با سهولت خریداری نمود. فروش اقساطی خودرو با توجه به قیمت بالای خودرو مورد توجه بسیاری از هموطنان قرار گرفته است. برای خرید اقساطی خودرو با بهترین شرایط می توانید با مجموعه شمس خودرو تماس حاصل نمایید.

خودروهایی که بصورت اقساطی توسط مجموعه شمس خودرو بفروش میرسند تحویل فوری هستند . با این روش فروش در مدت زمان  کوتاهی میتوانید خودروی مد نظر خود را تحویل بگیرید. یکی از دغدغه هایی که همواره خریداران خودرو به صورت اقساطی با آن مواجه هستند مدت دار بودن تحویل خودرو میباشد که مجموعه شمس خودرو برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تحویل آنی خودرو پس از طی مراحل اداری نموده است.

شرایط بسیار جذابی برای فروش اقساطی توسط شمس خودرو در نظر گرفته شده است و با پرداخت تنها بخشی از قیمت خودرو،‌ الباقی مبلغ آن را بصورت اقساط ماهانه پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش اقساطی خودرو و خرید نقدی خودرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با آگاهی از شرایط متناسب خود ٬ نسبت به ثبت سفارش و خرید خودرو اقدامات کنید .

فروش اقساطی خودرو ایرانی

خرید اقساطی خودرو ایرانی