مقالات شمس خودرو

 

هنگامی که شما قصد خرید ماشین داشته باشید، دو گزینه  پیش رو دارید. یا برای آن پول نقد پرداخت کنید یا در طرح‌های فروش اقساطی خودرو شرکت کنید.

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که همواره از خرید اقساطی فراری هستند. احتمالا این ذهنیت به این علت به شما دست داده است که یا خاطره‌ای از بدعهدی برخی شرکت‌ها دارید، یا دوستان و نزدیکانتان سابقه یک معامله ناموفق با برخی مراکز لیزینگی غیر مجاز داشته‌اند.

در هر حال به نظر می‌رسد، اکنون وقت آن رسیده است که دیدگاهتان را نسبت به خرید اقساطی تغییر دهید، زیرا این شیوه دارای مزایایی است.

ابتدا اجازه دهید برخی از مزایا و معایب خرید خودرو با پول نقد را بررسی کنیم.

 

خودروهایی که بصورت اقساطی توسط مجموعه شمس خودرو بفروش میرسند تحویل فوری هستند . با این روش فروش در مدت زمان  کوتاهی میتوانید خودروی مد نظر خود را تحویل بگیرید. یکی از دغدغه هایی که همواره خریداران خودرو به صورت اقساطی با آن مواجه هستند مدت دار بودن تحویل خودرو میباشد که مجموعه شمس خودرو برای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به تحویل آنی خودرو پس از طی مراحل اداری نموده است. شرایط بسیار جذابی برای فروش اقساطی توسط شمس خودرو در نظر گرفته شده است و با پرداخت تنها بخشی از قیمت خودرو،‌ الباقی مبلغ آن را بصورت اقساط ماهانه پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط فروش اقساطی خودرو و خرید نقدی خودرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با آگاهی از شرایط متناسب خود ٬ نسبت به ثبت سفارش و خرید خودرو اقدامات کنید .

خرید مطمئن خودروی اقساطی

2 هفته پیش
0 نظر

هنگامی که شما قصد خرید ماشین داشته باشید، دو گزینه  پیش رو دارید. یا برای آن پول نقد پرداخت کنید یا در طرح‌های فروش اقساطی خودرو شرکت کنید. ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که همواره از خرید اقساطی فراری هستند. احتمالا این ذهنیت به این علت به شما دست داده است که […]

بیشتر بخوانید

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو سال 1401

4 هفته پیش
0 نظر

فروش اقساطی خودرو در شمس خودرو سال 1401 بازار خودرو از بازارهای زنده و پویای کشور عزیزمان است که مملو از انواع خودروهای داخلی وخارجی می باشد. مجموعه شمس خودرو با رصد این بازار برای سهولت خرید هموطنان عزیز امکان خرید با بهترین شرایط به صورت فروش نقدی خودرو و فروش اقساطی خودرو را فراهم […]

بیشتر بخوانید